Насправді, те що ми називаємо біологічною енергією це статичні звукові хвилі. Кожен матеріал, організм має свіє унікальне звучання. Здорові живі клітини мають статичну хвилю довжиною 8м. Як показали дослідження в області інформаційної медицини, живі клітини можуть ообмінюватись інформацією за допомогою статичної звукової хвилі.

При захворюванні довжина хвилі клітини змінюється і пригнічує клітини, котрі поряд. Дослідження показали, що, для того, щоб вилікувати клітину, іноді достатньо надати їй сигнал. Якщо хвора клітина знаходиться під дією сильної звукової хвилі здорової клітини, то всі функції клітини самовідновлюються і клітина самовідновлюється до здорового стану. Зараз розроблено багато аналогів обладнання, котре здатне генерувати таку хвилю і використовують це для лікування.

Але, за надсучасною медициною, котру вчені називають медициною майбутнього, стоїть тисячолітня практика волхвів, знахарів, мольфарів, котрі використовували цю властивість з давніх давен.

Волхви здавна використовують насіння і яйця із-за того, що ці продукти мають живу і ще не використану енергію (здорову довжину статичної хвилі). Дослідження в області інформаційної медицини виявили, що ці, здавалося б забобонні методики, працюють. Отже працюють і обереги, котрі робляться за данними методиками.

Окрім використання матеріалів, котрі мають здорову довжину статичної хвилі, волхви навчилися генерувати цю хвилю за допомогою мовлення, а точніше шепоту. Технологія заговорювання передбачає нашіптування, котре наближає довжину звукової хвилі до необхідної. Але саме нашіптування не дає такої хвилі. Тому під час нашіптування необхідно здійснювати рухи над предметом заговору. Для цього волхви вклоняються. При цьому нашіптування робиться в момент, коли ворожбит розпрямляеться, а в момент нахилу робить паузу. Більшість людей, котрі цим займаються, навіть не знають для чого це робиться. Але ці рухи дуже важливі. Волхви досягають ефекту Доплера. Тобто, змінюють довжину хвилі рухами наближення і віддалення до предмету заговорювання.

Таким чином, що стосується лікувальних властивостей оберегів, то вони є і це підтверджується науковими дослідженнями в області інформаційної медицини. А що ж стосується якості, то вона залежить від майстерності і обізнаності тих, хто робить оберіг.