Багаторічна трав’яниста рослина 10-25 см висоти, сімейства складноцвітих (Compositae), з довгим повзучим кореневищем. Листя округлосерцеподібне, зверху голе, знизу повстяне, 10-25 см у поперечнику.

Квітки золотаво-жовті, розташовані на голому плоскому квітколожі, суцвіття – одиночні кошики 2-2,5 см завширшки. Плід – сім’янка. Цвіте провесною до появи листя.

У листі рослини міститься 2,63% гірких глікозидів, ситостерин, сапоніни, галова, яблучна та винна кислоти, каротиноїди, аскорбінова кислота, полісахариди (інулін, декстрин).

У медицині використовують листя. Їх збирають у першу половину літа, сушать на відкритому повітрі під навісом або в сушарках за температури 30-35°С.

Зовнішні ознаки сировини такі: листя мати-і-мачухи майже округлі, зверху зелені, голі, знизу білувато-повстяні. Листя не повинні бути молодими, тобто не повинні мати густого опушення; на смак слабогіркі, слизові, без запаху.

Вміст вологи не повинен перевищувати 13%, золи загальної не більше 20%, побурілого листя не більше 5%, сильно уражених бурими плямами іржі не більше 3%.

Зберігають в аптеках у ящиках, на складах – у тюках.

Застосування у медицині
Листя мати-і-мачухи застосовують як відхаркувальний засіб при бронхітах, ларингітах, бронхоектазах.

Зовнішньо у вигляді припарок у народній медицині листя застосовують при кашлі.

Препарати
Настій. Столову ложку листя заливають склянкою окропу, настоюють 30 хв і проціджують. Приймають по 1 столовій ложці 4-6 разів на день.

Грудний збір №1: 40 г листя мати-й-мачухи, 40 г алтейного кореня, 20 г трави материнки.

Грудний збір №2: листя мати-й-мачухи 40 г, листя подорожника 30 г, кореня солодки 30 г.

Збори заварюють, як чай, по 1 столовій ложці на 2-3 склянки води. Призначають як відхаркувальний засіб по півсклянки 2-3 рази на день.