Багаторічна трав’яниста рослина висотою 1-1,5 м з коротким товстим багатоголовим кореневищем і гіллястим корінням, сімейства мальвових (Malvaceae).

Листя чергове, лопатеве, по краю зубчасте. Квітки блідо-рожеві, великі, в кистевиднометельчатом суцвітті. Плід дробовий із 15-25 плодиків.

Насіння ниркоподібне, темно-буре, 2-2,5 мм довжини. Цвіте та плодоносить у липні-серпні.

Заготовляють коріння, рідше листя та квіти.

Коріння збирають і навесні від дворічних рослин, очищають від пробкового шару і висушують негайно після збирання в сушарках при температурі 35-40 ° С при хорошій вентиляції. Під час зберігання коріння алтею відволожується.

Зберігають на складах у мішках, в аптеках — у добре закритих ящиках. Порошок зберігають у скляних банках, але в складах — у багатошарових паперових мішках.

У сухому корінні алтею міститься близько 35% слизових оболонок, основними інгредієнтами яких є полісахариди – пентозани і гексозани, що дають при гідролізі пентозу, галактозу і декстрозу; 37% крохмалю, 2% аспарагіну, 8% цукру, 11-16% пектину, 1,7% жиру.

Фармакологічні властивості та застосування в медицині
Алтей був відомий під назвою “алцея” (грец. – Зцілюючий). Його застосовували, починаючи з ІХ століття до нашої ери. Вказівки про його пропис знаходять у Теофраста, Діоскорида і Плінія. Коріння алтею входить у фармакопеї різних країн.

Алтей використовується як протизапальний та обволікуючий засіб при порушеннях функції легких та верхніх дихальних шляхів та функції системи травлення.

Водний настій алтею застосовують при запальних станах дихальних шляхів та глотки, що супроводжуються важким відкашлюванням мокротиння, при запаленні мигдаликів та м’якого піднебіння, трахеїтах.

Препарати алтею зменшують кашель, збільшують відділення слизу та полегшують евакуацію мокротиння.

Дещо рідше алтей застосовують при катаральних станах стравоходу, при гастритах, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, особливо у випадках, що супроводжуються проносом.

Нерідко призначають разом із антибіотиками.

Квіти алтею застосовують при захворюваннях нирок та сечового міхура.

У Болгарії застосовують чай із квіток, відвар та порошок із коріння за тими ж показаннями.

Як зовнішнє у зборах застосовується як пом’якшувальний засіб (припарки).

Коріння алтея використовують у складі слизової оболонки дієти.

Препарати
Настій алтейного кореня (Infusum radicis Althaeae) – прозора жовтуватого кольору, слизова, солодка на смак, зі слабким своєрідним запахом рідина.

Дрібно порізаний корінь з частинками трохи більше 3 мм у кількості 6,5 г заливають 100 мл води кімнатної температури, настоюють 1 годину, приймають по 1 столовій ложці через 2 години.

Сироп алтейний (Sirupus Althaeae).

Густовата прозора рідина, у тонкому шарі жовтуватого кольору, у товстому — червонувато-бурого, зі своєрідним запахом, солодка на смак.

До складу сиропу входить 2 г сухого екстракту алтейного кореня та 98 г цукрового сиропу.

Готують таким чином: на поверхню цукрового сиропу тонким шаром розсипають сухий екстракт алтею і після набухання екстракту добре перемішують при нагріванні.

Збір грудний №1 (Species pectorale № 1): коріння алтею та листя мати-й-мачухи по 2 частини, трави материнки 1 частина.

Столову ложку суміші заварити 2 склянками окропу, настоювати 20 хв, процідити через марлю.

Приймати у теплому вигляді по півсклянки 3-4 рази на день.

Готують також мікстури з алтеєм, звані чаї.

Грудний чай № 1: коріння алтею 1 частина, коріння солодки 1 частина, плодів анісу 1 частина, листя шавлії 1 частина, нирок соснових 1 частина.

Столову ложку суміші заварити склянкою окропу, настоювати 20 хв, процідити через марлю. Приймати по 1/4 склянки 3-4 десь у день.

Грудний чай № 2: коріння алтею 2 частини, коріння солодки 2 частини, плоди фенхелю 1 частина.

Столову ложку суміші заварити 2 склянками окропу, настоювати 20 хв, процідити через марлю. Приймати по 1/4 склянки кожні 3 години.

Збір грудний № 2 (Species pectorale N 2): коріння алтея 1 частина, коріння солодки 1 частина, коріння оману 1 частина.

Дві чайні ложки суміші заварити склянкою окропу, кип’ятити 10 хв, наполягати 20 хв. Процідити через марлю.

Приймати у теплому вигляді по півсклянки через кожні 3 години.