КРУШИНА ОЛЬХОВИДНА (КРУШИНА ЛАМКА) FRANGULA ALNUS MILL. (RHAMNUS FRANGULA L.)

Чагарник або дерево висотою до 7 м, з темною корою, гладким стовбуром та гілками без колючок, сімейства крушинових (Rhamnaceae). Відсутність колючок відрізняє крушину ламку від крушини проносної.

Листя чергові, черешчасті, овальні, цілокраї, блискучі, з 7-10 парами слабо вигнутих жилок. Квітки в пучках із 2-7 квіток у пазухах листя. Плід кістяноподібний, 8 мм довжини. Цвіте у травні – липні.

У корі, листі, нирках та плодах містяться антраглікозиди. Найбільше їх (до 8%) перебуває у корі. У складі антраглікозідів – глюкофрангулін C27H30O14,, який гідролізується на франгулаемодин, глюкозу та рамнозу; франгулін  C21H20O9 при гідролізі дає фрагнуламемодин та рамнозу; франгулаемодин  C15H10O5.

Міститься також хрізофанова кислота C15H10O4.

Крім цього, в корі містяться алкалоїди – 0,15%, порівняно велика кількість дубильних речовин – 10,4%, різні цукри, яблучна кислота, невелика кількість ефірної олії.

У свіжій корі містяться антраглікозиди у відновленій формі: антранолглюкофрангулін та його біомолекулярна форма — дигідроантранол глюкофрангулін та продукти окиснення (франгулін, глюкофрангулін та франгулаемодин). У листі містяться також алкалоїди – 0,17% у плодах їх менше (0,04%).

Для медичних цілей використовують кору рослини, яку збирають ранньою весною в період руху соку до появи листя. У цей час кора добре відходить від деревини.

У готовому вигляді сировина є трубчастими або жолобоподібними шматками кори різної довжини, 0,5-2 мм товщини. З внутрішньої сторони кора жовто-жовтогарячого або червонувато-бурого кольору, з зовнішнього боку – більш темного або сірого кольору.

Кора без запаху, на смак гірка, при жуванні кори слина забарвлюється у жовтий колір. Зберігають на складах та в аптеках в ящиках з кришкою. У продаж надходить кора жостеру, що пролежала не менше року або піддавалася нагріванню при 100°С протягом години. Свіжа кора жостеру викликає блювоту.

В останні роки для медичних цілей використовують також кору крушини імеретинської.

Фармакологічні властивості
Крушина ламка має проносну дію з тривалим латентним періодом. Ефект настає через 8-10 годин після прийому препаратів. Великий латентний період обумовлений повільним гідролізом антраглікозиду ферментами та бактеріальною флорою товстих кишок у лужному середовищі. Самі собою глікозиди, мабуть, не активні.

У зв’язку з тим, що у верхніх відділах кишечника глікозиди не розпадаються, просування харчових мас по тонких кишках не прискорюється. Глікозиди починають розпадатися лише в товстих кишках, де і проявляється проносна дія, пов’язана з подразненням рецепторного апарату нижнього відділу кишківника. Ефект іноді супроводжується болями колькоподібного характеру або тенезмами.

При тривалому застосуванні великих доз жостеру може розвинутися посилена гіперемія органів малого тазу, а у вагітних жінок може наступити викидень.

Застосування у медицині
Препарати жостеру застосовують при хронічному звичному запорі, який частіше розвивається у людей зі слабо розвиненою черевною мускулатурою і провідних сидячий спосіб життя.

Тривале призначення препаратів жостеру веде до звикання, тому необхідно збільшувати дозу або періодично змінювати проносне.

Препарати
Екстракт жостеру сухий (Extractum Frangulae siccum). Вилучення 70% спиртом з порошку кори жостеру.

Вміст оксиметилантрахінонів має бути не менше ніж 6%. Випускають у таблетках по 0,2 г. Призначають по 1-2 таблетки на ніч.

Екстракт жостеру рідкий (Extractum Frangulae fluidum). Вилучення 30% спиртом з кори крупноподрібненої жостеру у співвідношенні сировини до витягача 1:1. Рідина темнобурого кольору. Призначають по 20-40 крапель приймання.

Збір проносний № 1. Кори жостеру 3 частини, листя кропиви 2 частини, трави деревію 1 частина. Столову ложку суміші заливають склянкою води, кип’ятять 15 хв, остуджують і п’ють по 1/4 або по 1/2 склянки на ніч при хронічному запорі, коліті або ентероколіті.

Збір проносний №2. Листя сенни 6 частин, кори жостеру і плодів жостеру по 5 частин, плодів анісу, коріння солодки по 2 частини. Столову ложку суміші заливають склянкою води, кип’ятять 15 хв, остуджують, проціджують та п’ють по 1.4 або 1/2 склянки на ніч.