СМОРОДИНА ЧОРНА RIBES NIGRUM L.

Багаторічний чагарник до 1,5 м висоти, сімейства агрусових (Crossulariасеае).

Листя чергове, черешкове, 3-5-лопатеве, до 10 см ширини, з ароматним специфічним запахом.

Квітки 7-9 мм довжини, лілові або рожево-сірі. Суцвіття – кисть. Плід – чорна ягода діаметром до 10 мм.

Цвіте у травні – червні, плодоносить у липні – серпні.

Ягоди смородини містять вітамін С – до 400 мг%, В – 0,06 мг%, Р – 1,2-1,5%, каротин – 0,7 мг%, різні цукру – від 4,5 до 16,8% (в основному глюкозу, фруктозу); органічні кислоти – 2,5-4,5% (лимонна, яблучна), білки – 1%, пектинові речовини – 0,2-0,8%, дубильні – 0,39-0,43%, антоціанові речовини (ціанідин, дельфінідин) та глікозиди, ефірні олії.

Мінеральний склад ягід (мг%): натрій – 32, калій – 372, кальцій – 36, магній – 35, фосфор – 33, залізо – 1,3. Калорійність 100 г становить 40 кал.

Вміст аскорбінової кислоти в інших частинах рослини також дуже високий: у листі (після збору ягід) до 470 мг%, у нирках – до 175 мг%, у бутонах до 450 мг%, у квітках до 270 мг%.

Зміст аскорбінової кислоти (вітаміну З) варіює залежно від багатьох чинників — ступеня зрілості, фази розвитку рослини, сорти.

У посуху вміст аскорбінової кислоти в ягодах знижується на 20-30%, у дощове та холодне літо збільшується. У північних областях смородина містить більше аскорбінової кислоти.

Чорна смородина майже не містить ферментів, що руйнують аскорбінову кислоту, тому вона добре зберігається і в замороженій смородині.

При кулінарній обробці, а також при дотику до металевого посуду частина вітаміну С втрачається.

Листя, нирки і плоди чорної смородини мають дезінфікуючу дію, пов’язану з ефірними оліями.

Препарати з листя та плодів чорної смородини активні щодо дизентерійної палички.

При сумісному застосуванні пеніциліну, стрептоміцину, тетрацикліну та ягід чорної смородини активність антибіотиків підвищується.

Листя може бути джерелом вітамінів провесною.

Нирки при необхідності використовують як дезінфікуючий та вітамінний засіб навіть узимку.

Чорна смородина відноситься до рослин з дуже коротким періодом спокою; якщо гілки принести у тепло, то нирки почнуть розпускатися у грудні.

Застосування в медицині чорної смородини та її препаратів пов’язане з наявністю в ній вітамінів, кислот, пектинів та ефірних олій.

Вітаміни С і Р використовуються для лікування та профілактики цинги та в комплексі лікувальних заходів при різних захворюваннях, пов’язаних із кровоточивістю.

Нирки і листя чорної смородини застосовуються як сечогінний засіб при сечокам’яній хворобі, пієлонефритах, циститах: 5 столових ложок сухого або свіжого подрібненого листя заливають 1 л окропу, настоюють 40-60 хв краще в герметично закритій (термос) або скляній посуді.

П’ють свіжоприготовлений настій замість звичайного чаю по 5-6 склянок на день, додаючи цукор. Чай приємний на смак.

Листя смородини застосовують також у складі вітамінних зборів з листям малини, брусниці та плодів шипшини.

Листя смородини для заготівлі на зиму збирають після збирання плодів із середини гілок, так як зриваючи молоде листя, можна завдати шкоди рослині; старе листя непридатне.

Настій з листя чорної смородини 1:1000 застосовують також у дитячій практиці для ванн при рахіті та діатезі.

Для лікування ахілічних гастритів, холециститів, кишкових дисбактеріозів, ентероколітів з вираженими гнильними процесами в кишечнику як додатковий засіб застосовують ягоди чорної смородини, що містять органічні кислоти та пектинові речовини.

Пектини – рослинні речовини з групи полісахаридів. Наявністю пектин обумовлена ​​здатність чорної смородини утворювати желе.

У ягодах смородини є протопектин, який поступово перетворюється на пектин. Процес утворення пектину пришвидшується тепловою обробкою ягід.

Під впливом пектинів збільшується діурез, покращується сон, знижується артеріальний тиск.

Пектинам останніми роками приділяється важлива роль антидотів при різних інтоксикаціях. Вони адсорбують у кишечнику та пов’язують у нерозчинні комплекси солі важких металів — ртуть, свинець, кобальт, стронцій, радіоактивні елементи, а також холестерин.

Пектини у шлунково-кишковому тракті майже не метаболізуються та в комплексі з адсорбованим токсином виводяться з організму.

Антидотні властивості пектинів використовуються для профілактики професійних захворювань, наприклад, працівники, що контактують зі свинцем, додатково одержують збагачений пектином мармелад. Є також спроби застосування пектинів як кровозамінники.

Під впливом прийнятих внутрішньо пектинів зв’язуються токсичні речовини, що утворюються при гнильних процесах, нормалізується мікрофлора кишечника, покращується травлення.

Для найкращого використання пектину зрілі ягоди чорної смородини миють, дають стекти воді, поміщають в емальований посуд, додають 200 мл води на 1 кг ягід, нагрівають до 70° С, протирають через сито, додають 600 г цукру, варять на слабкому вогні. хв. Розливають у посуд у гарячому вигляді.

Цукровий сироп із ягід чорної смородини використовують для полоскання порожнини рота та глотки при хворобах горла, хрипоті, сухому кашлі.