КАЛИНА ЗВИЧАЙНА VIBURNUM OPULUS L.

Чагарник висотою 1,5-4 м з буро-сірою корою, сімейства жимолостних (Сарrifoliaceae). Листя супротивне, три- і пятилопастное. Суцвіття біле. Цвіте у травні – червні. Плоди червоні, кулясті.

Повсюдно розводять у садах та парках як декоративний чагарник

У корі калини містяться глікозид вібурнін, дубильні речовини, а також до 6,5% смоли, до складу омилюваної частини якої входять органічні кислоти: мурашина, оцтова, ізовалеріанова, каприлова, каприлова, масляна, лінолева, церотинова, пальмітинова. фітостеролін C33H56O6, фітостерин.

Плоди містять до 32% інвертного цукру, дубильні речовини, ізовалеріанову та оцтову кислоти, аскорбінову кислоту.

У насінні міститься до 21% жирної олії. Плоди калини містять аскорбінову кислоту.

Кору калини заготовляють головним чином Білорусії, Україні і Поволжі ранньої весни, починаючи з квітня.

Зібрану кору сушать на відкритому повітрі під навісом або сушарках при температурі 40-45°С.

Сушена сировина є трубчастими, жолобуватими або плоскими шматками зморшкуватої кори, буро-сіро-зеленого і зеленувато-сірого кольору, без запаху, в’яжучого смаку; вміст вологи трохи більше 14%. Шматків потемнілих не більше 5%, шматків кори із залишками деревини не більше 2%.

Фармакологічні властивості та застосування в медицині
Кора калини звичайної посилює тонус мускулатури матки і має судинозвужувальну дію, пов’язану з глікозидом вібурніном, що знаходиться в корі рослини.

Проведене в лабораторії фармакології ВІЛР дослідження на тваринах показало, що плоди калини посилюють скорочення серця та збільшують діурез.

Препарати кори калини застосовують як кровоспинний засіб у післяпологовому періоді, при маткових кровотечах на грунті гінекологічних захворювань, при хворобливих і рясних менструаціях і при геморої.

Ягоди калини використовують як вітаміноносний, загальнозміцнюючий і легкий сечогінний засіб.

У побуті ягоди використовують свіжими та сушеними як легкий проносний та потогінний засіб.

Препарати
Екстракт кори калини рідкий (Extractum Viburni fluidum). Готують із великого порошку кори калини на 70% спирті у співвідношенні сировини до витягувача 1:1. Містить алкалоїди.

Призначають внутрішньо по 20-40 крапель 2-3 рази на день, приймають до їжі (при геморої).

Відвар кори калини. Готують із брикету калини (7 г), який заливають склянкою окропу, кип’ятять протягом 30 хв, проціджують, приймають по 1 столовій ложці 3-4 рази на день.

Настій ягід калини. Ягоди калини розтирають у ступці, заливають поступово окропом із розрахунку 1-2 столові ложки ягід на склянку окропу. Настоюють протягом 4 год.

Отриманий настій п’ють протягом дня (3-4 склянки).