Мамайове ворожіння

загадати

Рідкісний. але виключно український вид ворожіння. Аналог китайської книги змін. На відміну від гексаграм, для ворожіння використовуються картки з українськими прислів’ями. У прислів’ях прихована багатозначна мудрість, котра допомагає людям у прийнятті рішень. Загадавши якусь справу, витягуємо картку з прислів’ям, котре описує стан справи. Необхідно вдуматись і знайти шлях для вирішення у суті прислів’я.

НАПРИКЛАД:

Якщо випадає прислів’я “Згадала баба як дівкою була”, то це може означати, що ваше бажання збудеться, але не приведе до бажаного результату, оскільки воно запізніле. А якщо “Гуртом і батька добре бити“, то це буде означати, що для здійснення бажання необхідно подбати про союзників, котрі допоможуть вам у цьому. Якщо випаде “Баба з возу – коням легше” то це може означати, що втрати, котрі вам сьогодні болісні, можуть принести користь у майбутньому, відкрити шлях до чогось кращого.

Прислів’я, котре вам випаде, дасть грунт для роздумів і переоцінки ситуації, в якій ви опинилися, та дозволить знайти несподівані шляхи для досягнення мети.